lotus-ruzovy-70

Co nabízím

lotus-ruzovy-70

Parafínový zábal

Péče o ruce určitě nekončí bezchybně upravenými nehty. Zvláště v zimě naše pokožka trpí, je suchá a drsná. Právě proto doporučuji tuto parafínovou lázeň, která zanechá vaši pokožku hladkou, pevnou, pružnou a hebkou jako samet.

Parafín je speciální vosk, který obsahuje vitamín E, kolagen a bělící extrakt. Parafínové zábaly rukou vyživují a zpevňují nehty, prohřívají svaly, uvolňují ztuhlé klouby, prokrvují pokožku, změkčují ztvrdlou a suchou kůži a zabraňují tvorbě vrásek. Jsou vhodné i při revmatismu, bolesti rukou a chorobách pohybového aparátu.

Samotná procedura je rychlá a efektivní. Doporučuji všem, které chtějí mít zdravé a krásné ruce, aby prošly touto omlazující kúrou.

Parafínová lázeň nemusí být spojena s modeláži nehtů, lze se na ni objednávat i samostatně. Procedura, po které se budou vaše ruce cítit až o 10 let mladší, trvá cca 25 min.

lotus-ruzovy-70

Pedikúra

Mnoha lidem se někdy na patách a palcích, někdy i na ploskách nohy tvoří nepříjemné množství ztvrdlé a suché kůže, se kterou si poradím právě JÁ – zapálená pedikérka.

Pokud si člověk ztvrdlou a suchou kůži neošetřuje, může dojít až k prasklinám, které jsou velmi bolestivé a hojení bývá dlouhodobé. A proto správnou péčí o nohy a pravidelným ošetřováním můžeme těmto problémům zabránit, nehledě na to, že pedikúra je i úžasný relax, při kterém si člověk opravdu odpočine.

lotus-ruzovy-70

P-shine

Jde o speciální japonskou manikúru, která je zaměřená na speciální péči o přírodní nehty, přispívá k jejich zdravému vyživování a prokrvení. Je prevencí proti zvýšené lámavosti a třepení a pravidelným doplňováním se zvyšuje kvalita nehtů.

Hlavní předností P-shine kosmetické metody je její dlouhodobý účinek a nenáročné udržování stálého a vysokého lesku ošetřeného nehtu. Nanášecí hmota je složena ze včelího vosku, mateří kašičky, křemičité hlinky, jemných parafínů, glycerinu, bentonitu, panthenolu, vitamínů A, E, H a provitaminu B5.

lotus-ruzovy-70

Gelové nehty

Gelové nehty se tvoří nanesením více vrstev speciálního gelu, které se pak vytvrzují UV nebo Led lampou. Prodlužují se buď na tipy nebo na šablony. Nutnost doplnění gelu závisí vždy na tom, jak rychle rostou vaše vlastní nehty, ale tato doba je obvykle 3-4 týdny. Gel lze rovněž aplikovat na vaše přírodní nehty bez nutnosti prodloužení. Takto upravené nehty vydrží stejnou dobu jako nehty prodloužené.